SP ZOZ SZPITAL POWIATOWY W PISZU W ALBUMIE POLSKA MEDYCYNA

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PRZEWIDZIANYCH DO PRZEPROWADZENIA W 2017 ROKU

Ranking 2016

Ranking „Bezpieczny Szpital” 2016

W tym roku, po raz trzynasty, Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia zorganizowało Ranking „Bezpieczny Szpital” pod patronatem „Rzeczpospolitej”. Ranking polegał na ocenie działalności szpitala w zakresach takich jak „zarządzanie”, „jakość opieki” oraz „opieka medyczna”.
Do udziału zaproszono ok. 1000 podmiotów leczniczych, które wykonują usługi w zakresie lecznictwa stacjonarnego.

Mamy przyjemność poinformować, że SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu uplasował się na 88 miejscu w Rankingu w kategorii szpitali zabiegowych i wielospecjalistycznych.
Do rankingu przystąpiło łącznie 226 szpitali. Aby znaleźć się w zestawieniu „Złotej setki” szpitali należało uzyskać co najmniej 763 punkty. Nasz szpital otrzymał ich 774.

NOWY SPRZĘT DLA NOWORODKÓW W SZPITALU

Urządzenie do nieinwazyjnego wspomagania oddychania noworodka z
zastosowaniem kaniul nosowych Precision Flow
do ratowania życia najmłodszych pacjentów trafiło właśnie na oddział