Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

OFERTA PRACY DLA LEKARZY DO PEŁNIENIA DYŻURÓW W SZPITALNYM ODDZIALE RATUNKOWYM

Szpital w Piszu pilnie zatrudni lekarzy do pełnienia dyżurów w szpitalnym oddziale ratunkowym.

Warunki do uzgodnienia z dyrekcją szpitala.

W celu uzyskania informacji dotyczących warunków zatrudnienia i współpracy, zapraszamy do kontaktu indywidualnego z dyrektorem Szpitala Markiem Skarzyńskim w budynku administracji Szpitala przy ul. Chopina 1 w Piszu, lub pod nr tel. 606 301 480 lub Sekcją Służb Pracowniczych pod nr tel. 87 425 45 05, 87 425 45 08, e-mail kadry@szpitalpisz.pl

Maciej_K 21/10/2021 12:25 1635 wyświetleń Drukuj