Przetłumacz stronę


Nawigacja

Linki

NFZ Centrala

NFZ OLSZTYN

Ministerstwo Zdrowia

BADANIE SATYSFAKCJI PACJENTA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ)

ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ

Kadra medyczna Oddziału Chirurgii Ogólnej


Andrzej Górski - koordynator specjalista chirurgii ogólnej
- dr n. med. Krzysztof Zagórski - specjalista chirurgii ogólnej
- Dariusz Janocha - specjalista chirurgii ogólnej
- Grzegorz Zakrzewski - specjalista chirurgii ogólnej
- Tomasz Rydzewski - Lekarz Rezydent
mgr Dorota Ciszewska – pielęgniarka koordynująca

Kadrę pielęgniarską oddziału stanowi 14 doświadczonych, oddanych chorym pielęgniarek. Oddział posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia do prowadzenia specjalizacji lekarzy w zakresie chirurgii ogólnej.

Dysponujemy nowym, nowoczesnym blokiem operacyjnym z klimatyzowanymi salami operacyjnymi, wyposażonym między innymi w aparaturę do operacji laparoskopowych ( zabiegi te wykonujemy od 1993 roku, jako pierwsi w północno-wschodniej Polsce ), aparat do kriochirurgii naczyń i zmian skórnych.
Wykonujemy szeroką gamę operacji z zakresu chirurgii ogólnej: operacje tarczycy, jamy brzusznej (żołądek, pęcherzyk żółciowy, jelito grube), żylaki kończyn dolnych, żylaki odbytu, przetoki tętniczo-żylne do hemodializy, przepukliny brzuszne i pachwinowe nowoczesnymi metodami, także z wszczepieniem siatek syntetycznych.

Operujemy urazy głowy, klatki piersiowej i jamy brzusznej oraz inne nagłe choroby. Oddział jest po kapitalnym remoncie z przebudową. Posiada małe, dwuosobowe i czteroosobowe sale chorych, salę pooperacyjną, oraz salę o podwyższonym standardzie z osobnym węzłem sanitarnym.

Lekarze pracujący na oddziale przyjmują również pacjentów codziennie w poradni chirurgii ogólnej, zapewniając ciągłość opieki nad chorymi operowanymi i leczonymi zachowawczo.
Wygenerowano w sekund: 0.03
3,332,873 unikalne wizyty