Przetłumacz stronę


Nawigacja

Linki

NFZ Centrala

NFZ OLSZTYN

Ministerstwo Zdrowia

BADANIE SATYSFAKCJI PACJENTA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ)

Powitanie

SSP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu informuje, że Istnieje możliwość wykonania komercyjnych (odpłatnych)badań w kierunku zakażenia SARS-CoV-2.
Badanie genetyczne metoda PCR można wykonać w mobilnym kontenerze znajdującym się przy budynku Przychodni Lecznictwa Specjalistycznego ul. Klementowskiego 8, 12-200 Pisz w godzinach 10:10 -12:10 od poniedziałku do piątku. Koszt badania wynosi 495złotych, opłatę za badanie pacjent dokonuje w Punkcie Pobrań przed wykonaniem badania.

Witamy na stronie Szpitala Powiatowego w Piszu.

MISJA SZPITALA - LEPIEJ DIAGNOZOWAĆ, LEPIEJ LECZYĆ.

Głównym celem SP ZOZ Szpitala Powiatowego w Piszu jest osiągnięcie zadowolenia pacjentów z wysokiego poziomu świadczonych usług i zapewnienie właściwej atmosfery w czasie pobytu w szpitalu. W tym celu kierownictwo szpitala podjęło decyzję o przystąpieniu szpitala do programu akredytacyjnego organizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia z siedzibą w Krakowie. W celu prowadzenia zakładu do pozytywnej oceny w tym programie Dyrektor szpitala powołał Komitet Jakości, oraz inne komitety i zespoły, których celem jest przygotowanie, wprowadzenie i monitorowanie procedur zapewniających świadczenie usług leczniczych na odpowiednim poziomie.

MISJA SZPITALA - LEPIEJ DIAGNOZOWAĆ, LEPIEJ LECZYĆ. (PDF) Czytaj dalej....


Telemedycyna - Poradnik dla pacjentów. (PDF) Czytaj dalej....


Link do strony Szpitala na facebooku, na której możemy znaleźć aktualne informacje na temat działań szpitala
Główna Strona Facebook SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu


OFERTY PRACY

Szpital w Piszu pilnie zatrudni do pracy a także na dyżury, lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie: chorób wewnętrznych, anestezjologii i intensywnej terapii, położnictwa i ginekologii, chirurgii ogólnej , medycyny ratunkowej, pediatrii oraz mgr farmacji do pracy w aptece szpitalnej.

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia z dyrekcją szpitala. Kontakt:mgr inż. Marek Skarzyński - Dyrektor SP ZOZ Szpitala Powiatowego w Piszu tel. 87-425-45-06
lek. med. Krzysztof Woźniak Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa- tel. 500-018-331Ranking Szpitali Publicznych 2017
W tegorocznym rankingu SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu uplasował się na 17 pozycji.

Ranking Bezpieczny Szpital 2016

W tym roku, po raz trzynasty, Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia zorganizowało Ranking Bezpieczny Szpital pod patronatem Rzeczpospolitej. Ranking polegał na ocenie działalności szpitala w zakresach takich jak zarządzanie, jakość opieki oraz opieka medyczna. Do udziału zaproszono ok. 1000 podmiotów leczniczych, które wykonują usługi w zakresie lecznictwa stacjonarnego. Mamy przyjemność poinformować, że SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu uplasował się na 88 miejscu w Rankingu w kategorii szpitali zabiegowych i wielospecjalistycznych. Do rankingu przystąpiło łącznie 226 szpitali. Aby znaleźć się w zestawieniu Złotej setki szpitali należało uzyskać co najmniej 763 punkty. Nasz szpital otrzymał ich 774.

INFORMACJA DLA PACJENTA NA TEMAT TRANSPORTU SANITARNEGO (PDF) Czytaj dalej....

Witamy SZPITAL POWIATOWY W PISZU

Wygenerowano w sekund: 0.23
4,992,832 unikalne wizyty