Sekretariat - fax 87 735 20 20

Przetłumacz stronę


Nawigacja

Linki

NFZ Centrala

NFZ OLSZTYN

Ministerstwo Zdrowia

BADANIE SATYSFAKCJI PACJENTA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ)

Powitanie


Witamy na stronie Szpitala Powiatowego w Piszu.

MISJA SZPITALA - LEPIEJ DIAGNOZOWAĆ, LEPIEJ LECZYĆ.

Głównym celem SP ZOZ Szpitala Powiatowego w Piszu jest osiągnięcie zadowolenia pacjentów z wysokiego poziomu świadczonych usług i zapewnienie właściwej atmosfery w czasie pobytu w szpitalu. W tym celu kierownictwo szpitala podjęło decyzję o przystąpieniu szpitala do programu akredytacyjnego organizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia z siedzibą w Krakowie. W celu prowadzenia zakładu do pozytywnej oceny w tym programie Dyrektor szpitala powołał Komitet Jakości, oraz inne komitety i zespoły, których celem jest przygotowanie, wprowadzenie i monitorowanie procedur zapewniających świadczenie usług leczniczych na odpowiednim poziomie.

MISJA SZPITALA - LEPIEJ DIAGNOZOWAĆ, LEPIEJ LECZYĆ. (PDF) Czytaj dalej....

Ranking Bezpieczny Szpital 2015

W tym roku po raz dwunasty Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia zorganizowało Ranking Bezpieczny Szpital pod patronatem Rzeczpospolitej. Ranking polegał na ocenie działalności szpitala w zakresach takich jak "zarządzanie", "jakość opieki" oraz "opieka medyczna".

Do udziału zaproszono ok. 1000 podmiotów leczniczych, które wykonują usługi w zakresie lecznictwa stacjonarnego.

Mamy przyjemność poinformować, że SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu uplasował się na 68 miejscu w Rankingu w kategorii szpitali zabiegowych i wielospecjalistycznych. Do rankingu przystąpiły łącznie 223 szpitale. Aby znaleźć się w zestawieniu złotej setki szpitali należało uzyskać co najmniej 753 punkty. Nasz szpital otrzymał ich aż 790, zajmując tym samym 7 miejsce wśród szpitali województwa warmińsko-mazurskiego.

Dziękujemy naszym Pracownikom za wkład i zaangażowanie w odniesienie tego sukcesu. Pragniemy być Szpitalem, dla którego najważniejsze jest zdrowie oraz zadowolenie Pacjenta, a tak wysokie miejsce w Rankingu jest dla nas dowodem, że zmierzamy we właściwym kierunku.
Witamy SZPITAL POWIATOWY W PISZU

Wygenerowano w sekund: 0.04
1,952,485 unikalne wizyty