Przetłumacz stronę


Nawigacja

Linki

NFZ Centrala

NFZ OLSZTYN

Ministerstwo Zdrowia

BADANIE SATYSFAKCJI PACJENTA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ)

Powitanie


Witamy na stronie Szpitala Powiatowego w Piszu.

MISJA SZPITALA - LEPIEJ DIAGNOZOWAĆ, LEPIEJ LECZYĆ.

Głównym celem SP ZOZ Szpitala Powiatowego w Piszu jest osiągnięcie zadowolenia pacjentów z wysokiego poziomu świadczonych usług i zapewnienie właściwej atmosfery w czasie pobytu w szpitalu. W tym celu kierownictwo szpitala podjęło decyzję o przystąpieniu szpitala do programu akredytacyjnego organizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia z siedzibą w Krakowie. W celu prowadzenia zakładu do pozytywnej oceny w tym programie Dyrektor szpitala powołał Komitet Jakości, oraz inne komitety i zespoły, których celem jest przygotowanie, wprowadzenie i monitorowanie procedur zapewniających świadczenie usług leczniczych na odpowiednim poziomie.

MISJA SZPITALA - LEPIEJ DIAGNOZOWAĆ, LEPIEJ LECZYĆ. (PDF) Czytaj dalej....


Telemedycyna - Poradnik dla pacjentów. (PDF) Czytaj dalej....


Link do strony Szpitala na facebooku, na której możemy znaleźć aktualne informacje na temat działań szpitala
Główna Strona Facebook SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu


Informacja z profilu Facebook Parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu

Drodzy Parafianie i mieszkańcy Pisza, W naszej dumnej historii zagrożeń wojny czy epidemii przodkowie nasi bardzo się mobilizowali i zostawili nam wiele wspaniałych przykładów i wzorców poświęcenia i ofiarności dla Dobra Wspólnego ratowania Ojczyzny zagrożonej wojną czy zdrowia i życia Polaków w czasach zarazy. Dziś ośmielam się zaproponować, abyśmy jednocząc się we wszystkich działaniach podjęli się zbiórki i zakupu choćby jednej symbolicznej maski dla personelu medycznego, stroju ochronnego czy innych potrzebnych rzeczy dla naszego szpitala w Piszu. Sama myśl, że możemy się przyczynić do uratowania życia choćby jednego człowieka, to powód do dumy ale też zasługa u Boga i u ludzi. Konsultowałem ten zamysł z Dyrekcją Szpitala Powiatowego w Piszu, który niebawem stanie się specjalistycznym szpitalem zakaźnym i z Dyrekcją Banku Warmińsko-Mazurskiego, Oddział w Piszu, który w poniedziałek, 06.04. 2020 r. przygotował specjalne konto na tylko ten cel: 09 9364 0000 2002 0001 0982 0003 z dopiskiem Dar dla Szpitala w Piszu. Zbliża się Wielki Tydzień Wydarzeń Zbawczych i Święta Zmartwychwstania, czas modlitwy, spowiedzi i zadośćuczynienia a dziś możliwości ofiary dla Dobra Wspólnego, wpłacając choćby symboliczną złotówkę. Katolicy i Mieszkańcy Pisza oraz Ziomkowie rozsiani po świecie, złączmy się we wspólnej modlitwie i działaniu przy Matce kościołów całego Pisza i okolicy. Proszę o dobre sugestie i budujące pomysły a o oszczędzenie wszystkiego innego. Szczęść Boże. W imieniu Rady Parafialnej Św. Jana Chrzciciela w Piszu,

Ks. Wojciech Kalinowski, proboszcz

Pisz, Wigilia Niedzieli Palmowej, 04.04. 2020 r.
OFERTY PRACY

Szpital w Piszu pilnie zatrudni do pracy a także na dyżury, lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie: chorób wewnętrznych, anestezjologii i intensywnej terapii, położnictwa i ginekologii, chirurgii ogólnej , medycyny ratunkowej, pediatrii oraz mgr farmacji do pracy w aptece szpitalnej.

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia z dyrekcją szpitala. Kontakt:mgr inż. Marek Skarzyński - Dyrektor SP ZOZ Szpitala Powiatowego w Piszu tel. 87-425-45-06
lek. med. Krzysztof Woźniak Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa- tel. 500-018-331
Ochrona Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych Kontakt:


mgr Agnieszka Zielosko tel. 538 819 474 E-mail: iod@szpitalpisz.pl
Ranking Szpitali Publicznych 2017
W tegorocznym rankingu SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu uplasował się na 17 pozycji.

Ranking Bezpieczny Szpital 2016

W tym roku, po raz trzynasty, Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia zorganizowało Ranking Bezpieczny Szpital pod patronatem Rzeczpospolitej. Ranking polegał na ocenie działalności szpitala w zakresach takich jak zarządzanie, jakość opieki oraz opieka medyczna. Do udziału zaproszono ok. 1000 podmiotów leczniczych, które wykonują usługi w zakresie lecznictwa stacjonarnego. Mamy przyjemność poinformować, że SP ZOZ Szpital Powiatowy w Piszu uplasował się na 88 miejscu w Rankingu w kategorii szpitali zabiegowych i wielospecjalistycznych. Do rankingu przystąpiło łącznie 226 szpitali. Aby znaleźć się w zestawieniu Złotej setki szpitali należało uzyskać co najmniej 763 punkty. Nasz szpital otrzymał ich 774.

INFORMACJA DLA PACJENTA NA TEMAT TRANSPORTU SANITARNEGO (PDF) Czytaj dalej....

Witamy SZPITAL POWIATOWY W PISZU

Wygenerowano w sekund: 0.23
4,421,079 unikalne wizyty